Nawigacja Nawigacja

ZNAJDŹ NAS:

NAGRODA DLA NAJLEPSZEGO STUDENTA ZAGRANICZNEGO

05.03.2020
Studentka I roku studiów magisterskich Nauczanie języka polskiego jako obcego i drugiego została laureatką X edycji konkursu na najlepszego studenta zagranicznego INTERSTUDENT 2020 organizowanego przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich i Fundację Edukacyjną Perspektywy.
więcej o NAGRODA DLA NAJLEPSZEGO STUDENTA ZAGRANICZNEGO

ZAKOŃCZENIE SEMESTRU

05.03.2020
31 stycznia 2020 roku w Auli Collegium Novum odbyło się uroczyste zakończenie pierwszego semestru zajęć dla studentów obcokrajowców, uczestniczących w rocznym/semestralnym intensywnym programie nauki języka i kultury polskiej.
więcej o ZAKOŃCZENIE SEMESTRU

NARODOWA AGENCJA WYMIANY AKADEMICKIEJ

05.03.2020
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór na letnie kursy języka i kultury polskiej organizowane na różnych uczelniach w Polsce, między innymi przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej UJ. Celem programu jest nauczanie i promocja języka polskiego i kultury za granicą poprzez umożliwienie zagranicznym studentom i obcokrajowcom-nauczycielom języka polskiego uczestnictwa w kilkutygodniowych kursach języka i kultury polskiej organizowanych w Polsce.
więcej o NARODOWA AGENCJA WYMIANY AKADEMICKIEJ

PROGRAM DLA BLOOMSBURG UNIVERSITY

05.03.2020
W piątek 17 stycznia 2020 roku w Auli Collegium Maius UJ odbyło się uroczyste zamknięcie programu zorganizowanego przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej UJ dla Bloomsburg University z Pensylwanii. W spotkaniu uczestniczył prof. dr hab. Armen Edigarian, prorektor UJ ds. dydaktyki.
więcej o PROGRAM DLA BLOOMSBURG UNIVERSITY

BOŻE NARODZENIE W CENTRUM

04.03.2020
W przedświąteczny piątek wszyscy w Centrum przygotowywaliśmy się do Bożego Narodzenia. Najpierw odbyły się warsztaty dla naszych studentów organizowane przez lektorów. Każdy mógł udekorować wspólną choinkę własnoręcznie ozdobionymi bombkami czy łańcuchem.
więcej o BOŻE NARODZENIE W CENTRUM

WIECZÓR ANDRZEJKOWY

04.03.2020
W piątek studenci Koła Naukowego Glottodydaktyków przygotowali dla swoich zagranicznych kolegów wieczór andrzejkowy. Zabawę rozpoczęła krótka prezentacja, a potem każdy mógł poznać swoją przyszłość, biorąc udział w różnych wróżbach.
więcej o WIECZÓR ANDRZEJKOWY
// ]]>